geniuses
10 بهمن 1401 - 12:57

روسای انجمن‌های ۱۱ رشته ورزشی فدراسیون دانشگاهی منصوب شدند

رئیس فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی با صدور احکام جداگانه‌ای، روسای انجمن‌های ۱۱ رشته ورزشی این فدراسیون را منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، هادی بشیریان رئیس فدراسیون طی احکامی روسای انجمن‌های ، تیراندازی با کمان ، دوومیدانی، ژیمناستیک، والیبال، جودو، ووشو، بسکتبال، تنیس روی میز ،شمشیر بازی، تیراندازی و قایقرانی این فدراسیون را منصوب کرد.

غلامرضا شعبانی بهار به عنوان رئیس انجمن تیراندازی باکمان، روح اله دایی به عنوان رئیس انجمن دو و میدانی، محمد رضا مرادی به عنوان رئیس انجمن بسکتبال، دکتر وحید زارع نژاد به عنوان رئیس انجمن جودو، حسین اوجاقی به عنوان رئیس انجمن ووشو، دکتر سردار محمدی به عنوان رئیس انجمن ژیمناستیک، محمود افشار دوست به عنوان رئیس انجمن والیبال ، خانم دکتر سیما لیموچی به عنوان رئیس انجمن تنیس روی میز ، فضل الله باقرزاده به عنوان رئیس انجمن شمشیر بازی ، علیرضا سهرابیان به عنوان رئیس انجمن قایقرانی وخانم الهه عرب عامری به عنوان رئیس انجمن تیراندازی منصوب شدند.

در این احکام آمده است:

سلام علیکم؛

نظر به اهمیت و جایگاه ورزش دانشجویی و تعهد، تخصص و  تجارب ارزنده جناب عالی، به موجب این حکم به سمت رئیس انجمن  فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی منصوب می شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و برنامه ریزی های لازم با ظرفیت های دانشگاهی و مشارکت و همفکری با متخصصین و کارشناسان و جلب همکاری فدراسیون ذیربط در راستای سیاست ها و تحقق اهداف دولت مردمی و عدالت محور و دستیابی به موارد زیر شاهد گسترش و ارتقاء ورزش دانشگاهی باشیم.

تعمیم و گسترش رشته ورزشی ذیربط  در سطوح استانی و ملی در دانشگاه های کشور ، برنامه ریزی برای اجرای فعالیت های ورزشی در استان ها ،تلاش برای تشکیل انجمن های ورزشی استانی و شناسایی نفرات برتر ، نظارت و بازرسی از فعالیت های رشته ورزشی مربوطه ، ارتباط موثر با بخش های مختلف آموزش عالی کشور برای تشکیل تیم های ملی دانشجویی برای حضور قدرتمندانه  در مسابقات بین المللی از موارد عنوان شده در احکام روسای انجمن ها می باشد.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1007301