geniuses
10 بهمن 1401 - 17:03

آزادسازی ۳ کیلومتر از اراضی حریم محور امام رضا (ع) در پاکدشت

پاکدشت- فرماندار پاکدشت از آزادسازی ۳ کیلومتر از اراضی حریم محور امام رضا (ع) در این شهرستان خقر داد و گفت: با این اقدام تعریض محور امام رضا (ع) در ایام الله دهه فجر انجام می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، محسن اردستانی بعد از ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با آزادسازی ۳ کیلومتر از اراضی حریم محور امام رضا (ع) در پاکدشت که با پیگیری مجموعه فرمانداری و همکاری ادارات شهرستان انجام شد، طرح آزادسازی ساختمان اداره منابع طبیعی و تعریض محور امام رضا (ع) در ایام الله دهه فجر اجرا می‌شود.

ضمن تاکید بر اتخاذ تصمیمات کارشناسی شده در راستای رفع مشکلات ترافیکی محور بین المللی امام رضا (ع) به ویژه در محدوده شهر پاکدشت گفت: علاوه بر خودروهای عبوری به سمت مشهد مقدس و استان‌های شرقی کشور، وجود بیش از شش هزار واحد صنعتی، اراضی و گلخانه‌های وسیع کشاورزی و چهار شهرک صنعتی فعال موجب شده تا روزانه هزاران دستگاه خودروی سبک و سنگین در محور امام رضا (ع) در حال تردد باشند.

اردستانی افزود: با رسیدن این تعداد خودرو به محدوده مناطق شهری پاکدشت، مسیر موجود ظرفیت تردد سریع و روان خودروها را نداشته باشد و این امر موجب بروز ترافیک شدید در هر ۲ مسیر رفت و برگشت در ساعات مختلف شبانه روز می‌شود.

فرماندار پاکدشت بیان داشت: خوشبختانه پس از سال‌ها انتظار مردم شریف شهرستان و پیگیری مجموعه فرمانداری و همکاری مسئولان استان و شهرستان، با توافق مدیرکل منابع طبیعی و مجموعه مدیریت شهری مقرر شد محل ساختمان فعلی اداره منابع طبیعی به شهرداری پاکدشت واگذار شده و به ازای آن حدود ۱۳۰۰ متر مربع زمین از اراضی مجتمع ادارات جنب بخشداری مرکزی جهت احداث ساختمان جدید به منابع طبیعی واگذار شود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1008126